Доставка

 

Нова пошта

 

На замовлення передоплата 100 грн, від 2000 грн, передоплата 200 грн.


Доставка до відділення:

Наш інтернет-магазин здійснює БЕЗКОШТОВНУ доставку товарів з категорії взуття та одяг до відділення "Нова пошта" при замовленні від 5000 грн, за умови онлайн оплати на сайті. Якщо ви бажаєте скористатись оплатою при отримані, то ми сплачуємо тільки вартість доставки, усі додаткові комісії Нової пошти сплачує покупець при отримані. Для отримання відправлення необхідний паспорт або посвідчення особи.

Кур'єрська доставка:

Цей метод доставки передбачає доставку вантажу додому кур'єром компанії “Нова Пошта” у містах, де є представництва.
Кур'єр попередньо зв'яжеться з Вами по телефону та уточнить зручний час доставки. Вартість доставки розраховується згідно тарифів кур'єрської служби 

 

Відправлення здійснюється до 2-х робочих днів після оплати замовлення.

Ваше замовлення зберігається безкоштовно у відділенні "Нова пошта" 5 робочих днів, на 5-й день і далі зберігання за рахунок клієнта за тарифами "Нова пошта".

При отриманні посилки перевіряйте її цілісність! У разі будь-яких проблем інформуйте оператора підтримки нашого мазагину в день отримання посилки.

 

Caмoвивiз

Ви мoжeтe caмocтiйнo зaбpaти Вaшe зaмoвлeння в будь-який зpучний для Вac час з мoмeнту йoгo нaдxoджeння у пункти самовивозу, як в наших магазинах, так і в магазинах наших партнерів.
Ми рекомендуємо узгоджувати час і дату забору вантажу з менеджером нашого інтернет-магазину для того, щоб на момент Вашого візиту, товар був повністю перевірений і зібраний.

 

Обмін або повернення

Обмін або повернення товарів, придбаних в інтернет-магазині, здійснюється у випадках і згідно з умовами, що регламентовані Законом України "Про захист прав споживачів".

Звертаємо Вашу увагу, що товари, придбані в інтернет-магазині приймаються до повернення тільки в інтернет-магазині. У роздрібних магазинах дані повернення не приймаються.

Якщо Ви бажаєте повернути / обміняти товар - зв'яжіться з нами.