Гарантія та повернення

Гарантія

Всі товари, представлені в нашому інтернет-магазині – оригінальні та постачаються з офіційною гарантією від виробника.

Клієнт має право на повернення або обмін придбаного товару в нашому інтернет магазині. Відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів» Покупець може повернути Магазину куплений товар якщо в товарі є недоліки або товар не сподобався.

 Товар який підлягає поверненню або обміну не повинен мати ознак користування (відсутність зовнішніх пошкоджень, збереження повної комплектації товару і цілісність упаковки), повинен мати всі необхідні документи на товар (гарантійний талон, товарний чек, або інший документ, що підтверджує покупку). У разі обміну або повернення товару вартість пересилки сплачує покупець.

 

Процедура оформлення повернення / обміну товару

Ви звертаєтесь за одним із номерів телефонів, вказаних на сайті і отримуєте інформація куди потрібно відправити товар. Оформляєте письмову заяву із зазначенням Ваших вимог. Далі відправляєте товар Новою поштою до нас, з заповненою заявою яку Ви отримали разом з товаром при покупці. При необхідності перевірки якості товару можливе проведення експертизи, в процесі якої встановлюється факт дотримання умов експлуатації, а також встановлення фактів, викладених в заяві. Максимальний термін перевірки якості товару становить 14 днів відповідно до п.6 ст.8 Закону України «Про захист прав споживачів».

 

При оформленні повернення / обміну при собі необхідно мати:

       - товар (і всю його комплектацію);

       - товарний чек;

       - гарантійний талон

       - заява про повернення коштів

       - копію документа, що посвідчує особу покупця (паспорт, водійські права і т.д.);

При поверненні грошей за товар, розрахунок з покупцем проводиться протягом 14 днів з моменту повернення, виходячи з вартості товару на момент його покупки.

Повернення грошових коштів здійснюється відповідно до Правил продажу товарів на замовлення та поза торговельними або офісними приміщеннями, затвердженими наказом Міністерства економіки України від 19 квітня 2007 р № 103

Всі відносини між магазином і покупцем регулюються нормами законодавства України.