Переваги інтернет-магазину

Безкоштовна доставка

Ми пропонуємо безкоштовну доставку на сотні ваших улюблених моделей одягу, взуття та інших товарів.

Для всіх замовлень, вартістю від 5000 грн, за умови онлайн оплати на сайті, доставка до відділення Нової пошти - безкоштовна!

Якщо ви бажаєте скористатись оплатою при отримані, то ми сплачуємо тільки вартість доставки, усі додаткові комісії Нової пошти сплачує покупець при отримані.

Гарантія від виробника

Ми турбуємось про те, щоб Клієнт отримував максимум задоволення від експлуатації товарів куплених у нашому магазині. Тому, на всі позиції представлені у нашому магазині, розповсюджується гарантія виробника.

Наш магазин працює згідно з Законом України "Про захист прав споживачів" та забезпечує своєчасне виконання всіх зобов’язань. Ми враховуємо усі думки та побажання наших клієнтів і завжди йдемо назустріч у вирішенні проблем та спірних ситуацій.

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р. № 172 Про реалізацію окремих положень Закону України "Про захист прав споживачів", затверджено перелік товарів належної якості, що не підлягають обміну (поверненню).

До товарів які не підлягають обміну, або поверненню відносяться:

  • предмети сангігієни (які безпосередньо торкаються тіла: шапочки для плавання);
  • перо-пухові вироби;
  • рукавички;
  • білизна натільна (термобілизна, білизна, топи, купальники);
  • панчішно-шкарпеткові вироби (шкарпетки);
  • та інше.

Гарантійні умови при придбанні продукції неналежної якості:

У разі виявлення недоліків придбаної продукції протягом визначеного терміну гарантується їх безоплатне усунення, у разі виявлення істотних недоліків – повернення або заміна речей.

Недолік– будь-яка невідповідність продукції вимогам нормативно-правових актів і нормативних документів, умовам договорів або вимогам, що пред’являються до неї, а також інформації про продукцію, наданій виробником (виконавцем, продавцем)

Істотний недолік – недолік, який робить неможливим чи недопустимим використання товару відповідно до його цільового призначення, виник з вини виробника (продавця, виконавця), після його усунення проявляється знову з незалежних від споживача причин і при цьому наділений хоча б однією з нижченаведених ознак:

  • продукцію в належному вигляді (чиста, суха, без сторонніх запахів) та в оригінальній упаковці;
  • товарний чек;
  • документ, що посвідчує особу (паспорт).

У разі закінчення гарантійного строку звернення щодо недоліків не розглядаються.

Гарантійне обслуговування здійснюється лише у тому магазині, де було придбано продукцію.

При отриманні продукції, Ви погоджуєтесь з даними гарантійними строками та рекомендаціями по догляду.

Якщо сумніваєтесь у правильності своїх дій або у Вас виникли додаткові питання стосовно продукції придбаної у нас, Ви можете звернутись до наших експертів за номерами телефонів вказаними на сайті.

Оригінальна продукція

Тільки оригінальний товар!

У нас Ви купите сертифікований товар від офіційних постачальників брендів Columbia, Nike, Jack Wolfskin, Outventure, Merrell, Tiger Force, Demix та інших.

Моделі одного і того ж бренду можуть бути зроблені в різних країнах, в залежності від того, де знаходяться фабрики. Ви можете бути абсолютно впевнені, на Sportfly.com.ua немає підробок.

Ви купите товар саме того бренду, який заявлений в інформації до моделі. Ви придбаєте якісний одяг / взуття.

Якщо вас цікавить країна-виробник конкретної моделі, Ви можете звернутись до наших експертів за номерами телефонів вказаними на сайті, замовити зворотній дзвінок на головній сторінці, або написати нам в Instagram чи Facebook.